Центр образования Результат:  Полтава

Центр образования Результат (Resultat)

Общая информация о Resultat Редактировать
Редактировать
Центр образования Результат
Адрес:
ул. Ленина, 4, каб.22
Телефон:
099-501-74-76
0532-657-157
Официальный сайт:
Преподавание - Оценить -
Материальная база - Оценить -
Расположение - Оценить -
Цена/качество - Оценить -
Общая оценка - Оценить -
Дополнительная информация о школе Редактировать
Редактировать

Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ - Ваш вдалий вибір серед багаточисленних навчальних організацій та установ Полтави та області, тому що:

  • РЕЗУЛЬТАТ - це єдиний навчальний центр в Полтаві та Полтавській області, що одночасно пропонує цікаві, а головне ефективні курси іноземних мов (вивчення англійської, німецької, французької, іспанської, китайської), профільних дисциплін (вивчення та підготовка до іспитів з математики та української мови) та підготовку дітей до школи.
  • По закінченню курсу англійської мови (не нижче рівня А2.2) всі наші студенти можуть скласти міжнародний іспит Cambridge ESOL (KET, PET, FCE, CAE) в нашому центрі та отримати всесвітньо відомий сертифікат від University of Cambridge ESOL Examinations  з безстроковий терміном дії. Кембриджські дипломи визнають 12500 університетів, роботодавців та урядових організацій в 130 країнах світу.
  • Отримавши Кембриджський міжнародний сертифікат (не нижче рівня В1.2), випускникам  загальноосвітніх навчальних закладів не потрібно складати ДПА з англійської мови, а зазначені вище іспити зараховуються як державна підсумкова атестація. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з англійської мови 12 балів.
  • Ми гарантуємо найнижчу ціну іспиту IELTS для всіх наших студентів  - лише 1450 грн. Знижку на іспит можна отримати лише в центральному офісі центру освіти РЕЗУЛЬТАТ. Крім того, ми допоможемо Вам правильно зареєструватися на іспит та максимально швидко зібрати весь пакет необхідних документів для складання екзамену.
  • Підготовку до міжнародних та випускних / вступних іспитів з англійської мови курує офіційний екзаменатор  Cambridge ESOL.

Ми гарантуємо найкраще співвідношення ЦІНА : ЯКІСТЬ в Полтаві та області.

Щороку центр освіти РЕЗУЛЬТАТ може похвалитися 97% схвальних відгуків та задоволених клієнтів.

Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ - це сім'я натхненних та талановитих педагогів, методистів, адміністраторів, які підготували для Вас цікаві, різнопланові, а головне, ефективні щодо кінцевого результату заняття. Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ забезпечить Ваше навчання на якісно новому рівні.

Центр освіти РЕЗУЛЬТАТ гарантує Ваш успіх у навчанні завдяки індивідуальному підходу до кожного (незалежно від форми навчання), мотивуючій атмосфері, кваліфікованим та досвідченим педагогам та методистам, які не зупиняються на досягнутих висотах та постійно відшліфовують свою педагогічну майстерність та підвищують рівень володіння мовою / предметом.

Навчання в центрі освіти РЕЗУЛЬТАТ - це надійно, практично та стабільно.

Расположение на карте

Популярные ВУЗы